Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 14.11.2018, 14:04

 Сайт Соснівського навчально-виховного комплексу

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [4]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Гімназія – школа життя, творчості і натхнення

Гімназія – школа життя, творчості і натхнення

 

 В навчальному закладі діє рада закладу згідно  Статуту  Соснівського  навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» та піклувальна рада.

   Робота ради закладу та піклувальної ради проводиться згідно Положення про батьківський комітет (раду) навчального закладу та Положення про піклувальну раду Соснівського  навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня». Засідання оформлюються в книзі протоколів ради навчального закладу та піклувальної ради.

В Соснівському навчально-виховному комплексі  «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» органом учнівського самоврядування є рада учнівського колективу «Когорта»,  в структуру якої входять: рада організаторів (5-11 кл.) рада учнівського колективу (5-7, 8-11 кл.), рада бібліотекарів. Рада учнівського колективу включає в себе наступні центри: «Знання», «Дисципліна і порядок», «Пошукова робота», «Лідер», «Наставники», «Культурно-масова робота».

  Робота учнівського самоврядування здійснюється на основі Статуту гімназійного самоврядування, згідно якого на загальних зборах учнів закладу обирається рада учнівського колективу.

   Засідання ради учнівського самоврядування проводяться згідно плану роботи 1 раз в місяць і щовівторка проводяться заняття центрів (5-7, 8-11 кл.)

   Голова учнівського самоврядування здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною, координує роботу центрів, контролює виконання рішень ради учнівського колективу, здійснює оформлення матеріалів.

    Центр «Дисципліна і порядок» здійснює контроль за відвідуванням учнями уроків, носінням учнівської форми, дотриманням статутних вимог у закладі та поза його межами, здійснює чергування на перервах, позакласних заходах.

    Щотижня проводяться загальногімназійні лінійки, де аналізуються питання відвідування  учнями закладу, наявність шкільної, спортивної  форми в  учнів, виконання учнівських правил тощо. Щодня членами центру проводяться рейди по огляду санітарного стану класів, результати, якого висвітлюються в «Екрані чистоти».

    Центр «Знання» бере участь  в обладнанні навчальних кабінетів, організовує допомогу в разі потреби учням, які мають незадовільні оцінки, виступає  з ініціативою про створення  нових гуртків за інтересами, залучає до наукової діяльності, зокрема до участі учнів в МАН, сприяє підвищенню учнями знань за допомогою самоосвіти, надає потребу учителям в організації тематичних вечорів, проведенні предметних тижнів.

   Центр «Пошукової роботи»  залучає  учнів закладу до пошукової роботи,  контролює  збір та систематизує  матеріал по пошуковій роботі. Так, учнями закладу щороку поповнюються матеріали в кімнаті-музеї «Рідне село»,  «Кімнаті  природи». Учні створюють рукописні книги «Історія мого села», «Земляки-ветерани», «Розвиток освіти в нашому краї», «Пісенна Соснівщина» та ін. В кімнаті природи поповнюються розділи  «Рослинний і тваринний світ нашого краю», «Надслучанська Швейцарія – перлина Полісся», «У царстві природи » та ін..

    Центр «Наставники» (робота з молодшими школярами) здійснює роботу по організації дозвілля з молодшими школярами, надає  їм допомогу  у вирішенні проблем життя класу: оформленні класних куточків, організації постів чергових тощо.

   Центр   «Культурно-масова робота» проводить активну  роботу по залученню учнів до участі в різних позакласних заходах.

   Центр «Лідер» працює над виявленням активних учнів закладу, здатних організувати  клас, групу, впроваджуючи нові, цікаві форми роботи з колективом. Представник закладу бере активну участь щороку в роботі районної  школи  «Лідер».

  Крім цього, в закладі діють загони «Доброта»,  «Милосердя»,  які працюють в зоні шефської допомоги: організовують  і надають допомогу під час осінньо-польових робіт  ветеранам війни, одиноким,  організовують  привітання та віншування в святкові дні ( до Дня вчителя, до Дня Перемоги, на Новий рік,  Різдво та ін.),   організовують  зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, беруть участь у Вахті  Пам’яті з нагоди  Дня Перемоги, впорядковують могили загиблих воїнів.

 

Педагогічний колектив постійно працює над створенням позитивного іміджу навчального закладу:

- результативна участь вчителів у районних та обласних конкурсах педагогічної творчості, конкурсах професійної майстерності, конкурсі «Вчитель року»;

-  проведення районних, обласних та республіканських семінарів;

- призові місця в районному огляді-конкурсі «Кращий навчальний заклад району»;

- участь у експериментальній роботі;

- вчителі закладу- члени журі обласних та республіканських олімпіад, залучені до перевірки робіт ЗНО;

- учні- переможці районних, обласних та республіканських олімпіад, конкурсів-захистів МАН України, змагань, турнірів, конкурсів (Довмат Катерина- переможець республіканської олімпіади з німецької мови, Васюта Володимир  та Васюта Роман- переможці республіканського конкурсу-захисту МАН України). Прізвища учнів Довмат Катерини та Васюти Володимира занесені до Книги «Обдаровані діти України»;

- результативна робота шкільного лісництва;

- зміцнення навчально-матеріальної бази закладу.

                                                                                                                     

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: соснове (17.03.2014)
Переглядів: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz