Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 26.09.2018, 03:38

 Сайт Соснівського навчально-виховного комплексу

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Гордість гімназії

2015 - 2016 навчальний рік

Веремчук  Анастасія – 5-А клас

- І місце в конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Ваврик М.М.)

- ІІ місце в обласному конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Ваврик М.М.)

- ІІІ місце в районному конкурсі знавців рідної мови ім. П. Яцика (вчитель Ваврик М.М.)

- переможець ІІ (районного) етапу УІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (вчитель Ваврик М.М.)

- переможець ІІІ ( обласного) етапу УІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (вчитель Ваврик М.М.)

- переможець районного конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»(вчитель Ваврик М.М.)

- лауреат ХУ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Література» (вчитель Ваврик М.М.)

- переможець VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської  та студентської молоді імені Тараса Шевченка

      серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Довматюк Анастасія-8-А клас

- І місце в районному конкурсі знавців рідної мови ім. П. Яцика (вчитель Ваврик М.М.)

- ІІ місце в конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Ваврик М.М.)

- ІІІ місце в обласному конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Ваврик М.М.)

- І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури

  (вчитель Ваврик М.М.)

- переможець ІІІ (обласного) етапу УІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (вчитель Ваврик М.М.)

- переможець районного конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

- ІІІ місце в обласному  конкурсі знавців рідної мови ім. П. Яцика (вчитель Ваврик М.М.)

 Татарчук Роман – 7-А клас

- І місце в районному конкурсі знавців рідної мови ім. П. Яцика (вчитель Ткачук Л.Л.)

- ІІ місце в конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Ткачук Л.Л.)

- І місце в районній олімпіаді з математики (вчитель Микитюк І.І.)

- І місце в районній олімпіаді з хімії (вчитель Слободенюк Т.С.)

- ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури

  (вчитель Ткачук Л.Л.)

 Стасюк Тетяна -11 клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики (вчитель Чернишин М.Є.)

- ІІІ місце в районній олімпіаді з інформатики (вчитель Вознюк М.І.)

- ІІІ місце в районному конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Ткачук Л.Л.)

- ІІІ місце в районній олімпіаді з математики (вчитель Васюта В.А.)

- ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури

  (вчитель Ткачук Л.Л.)

- І місце в районному конкурсі- захисті наукових робіт МАН України (вчитель Васюта В.А.)

- ІІІ місце в обласному конкурсі- захисті наукових робіт МАН України (вчитель Васюта В.А.)

Мельник Лілія -10 клас

- ІІ місце в районній олімпіаді з біології (вчитель Пляховський С.Б.)

- ІІІ місце в обласному конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Дячишина Л.Є.)

- ІІІ місце в районній олімпіаді з  англійської мови (вчитель Бойчук Н.В.)

- ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури

  (вчитель Дячишина Л.Є.)

Юрчик Олександр -10клас

- ІІ місце в районній олімпіаді з фізики (вчитель Чернишин М.Є.)

- ІІІ місце в районній олімпіаді з інформатики (вчитель Вознюк М.І.)

 Озійчук Сергій -9-Б клас

- ІІ місце в районній олімпіаді з біології (вчитель Пляховський С.Б.)

 Геращенко Володимир – 10 клас

- І місце в районній олімпіаді з історії (вчитель Якимова Н.В.)

- ІІІ місце в районній олімпіаді з географії (вчитель Скребцов М.І.)

- ІІ місце в районній олімпіаді з хімії (вчитель Слободенюк Т.С.)

 Капранчук Юлія-11 клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з історії (вчитель Власюк С.В.)

- ІІ  місце в районній олімпіаді з хімії (вчитель Слободенюк Т.С.)

 Ахметшин Максим – 11 клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій   (вчитель Вознюк М.І.)

 Мукомелець Марина-9-Б клас

- ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови (вчитель Ворожбит Н.С.)

-І місце в районному конкурсі «Юна зірка»

-  І місце в районному конкурсі- захисті наукових робіт МАН України (вчитель Пугач Т.В.)

- лауреат обласного конкурсу- захисту наукових робіт МАН України (вчитель Пугач Т.В.)

Власюк  Марія -11 клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії (вчитель Чернишин М.Є.)

 Гамчук Іванна -8-Б клас

- ІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови (вчитель Ворожбит Н.С.)

Кляпчук Богдан -9-Б клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з географії (вчитель Скребцов М.І.)

-  ІІ місце в районному конкурсі- захисті наукових робіт МАН України (вчитель Рицька Т.В.)

 Вовчок Катерина -11 клас

- ІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання (вчитель Ворожбит Г.А.)

 

 Осницька Ольга -9-Б клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання (вчитель Ворожбит Г.А.)

 

 Литвинчук Сергій-10 клас

- ІІ місце в районній олімпіаді з трудового навчання (вчитель Вознюк П.К.)

 

 Мельник Юлія Ю. -9-А клас

- ІІ місце в обласному конкурсі ім. Т.Шевченка (вчитель Мельник Л.А.)

- І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури

  (вчитель Мельник Л.А.)

 

Костюшок Максим-6-Б клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з математики (вчитель Васюта В.А.)

 

 Омельчук Олександра -7-Б клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики (вчитель  Чернишин М.Є.)

 

 Герук Анна -8-А клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з хімії (вчитель  Слободенюк Т.С.)

-  ІІ місце в районному конкурсі- захисті наукових робіт МАН України (вчитель Рицька Т.Б.)

 

 Власюк Олександр -3-А клас

- ІІІ місце в  районному конкурсі знавців рідної мови ім. П.Яцика (вчитель Рибачук А.М.)

 

Юрчик Софія -4-А клас

-І місце в районному конкурсі «Юна зірка»

 

 Бурченя Діана – 9-А клас

- ІІІ місце в районній олімпіаді з правознавства (вчитель  Власюк С.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz